Workshops poëzie

Jouw hapklare portie poëzie om je dichterlijke aspiraties een boost te geven.

Iedere dichter kan meedoen aan deze fijne avonden gedichten schrijven aan de hand van creatieve schrijfopdrachten en voorbeelden. Per workshop is er een ander poëtisch thema of staat een bepaalde dichtvorm centraal.


Meteen naar inschrijven -->>


workshop poëzie woorden & beelden

maandag  5 oktober 2026, 19.30-22.00 uur
Tekst en beeld kunnen elkaar versterken. Welk gedicht schrijf jij bij dat mooie, ontroerende of verontrustende kunstwerk? Of illustreer je liever jouw gedichten? Of schrijf jouw gedicht in de vorm van de woorden. 

Een lekker vrije en experimentele workshop poëzie.

workshop poëzie - thema Poëzieweek 2027 'zwaartekracht' - maandag 1 februari 2027, 19.30-22.00 uur

In deze workshop schrijf je gedichten waarin het thema van de Poëzieweek 2027 ‘zwaartekracht’ letterlijk of figuurlijk aanwezig is. 

 We lezen ter inspiratie o.a. de gedichten van Ester Naomi Perquin die ze in dit thema voor het poëziegeschenk schrijft. 

De Poëzieweek is van 28 januari t/m 3 februari 2027.

praktische informatie

locatie: Oranjebuurt of Hortusbuurt in Groningen

minimaal 5 deelnemers

39 euro per workshop, inclusief koffie/thee

Heb je een Stadjerspas? Dan is de workshop in de Poëzieweek 2027 voor jou 17,50 in plaats van 39 euro!


Op de hoogte blijven van nieuwe workshops, cursussen en andere schrijfactiviteiten? Meld je aan voor het maandelijkse Script en co Magazine!

E-mailen
Bellen
Info